این بازدید در مورخه ۹۶/۰۲/۱۹ توسط ریاست بخش تکنولوژی صنعتی کشاورزی (دپارتمان توسعه بازرگانی کشاورزی)، مدیر فنی، دستیار مدیر و هیئت همراه این سازمان و همچنین آقای ابطحی مدیر ملی IT کشور در طرح تکاپو و همراهان صورت گرفت. در این بازدید ابتدا شرح مختصری از فعالیت ها و قابلیتهای علمی، تولیدی و اجرایی کهربا ارایه گردید و سپس توضیحات کاملی در زمینه محصولات تولیدی شرکت داده شد.

در جلسه برگزار شده فیمابین UNIDO و مدیر بازگانی و اموربین الملل و مدیر فنی شرکت، نمایندگان این سازمان اعلام نمودند که هدف اصلی آنها آموزش و توانمندسازی نوجوانان و جوانان در مناطق مختلف ایران بر اساس استفاده از دانش و تکنولوژی مدرن داخلی می باشد. برنامه اصلی UNIDO ارایه آموزش ، تامین امکانات سخت افزاری مرتبط با آن آموزش و نهایتاً کمک به افراد آموزش دیده جهت شروع کار و کسب درآمد می باشد.

 این بازدید تاثیر قابل توجهی بر آنان داشت به نحوی که اذعان داشتند که شرکت کهربا چه از نظر ارتباطی و چه از نظر توانایی های فنی در سطح بسیار بالایی  در منطقه قرار گرفته و خواهان آن شدند که علاوه بر خرید یکی از محصولات شرکت، از سایر توانایی ها و تجارب فنی، اجرایی و آموزشی ما در زمینه های مختلف در داخل و خارج از کشور (در سایر کشورهای منطقه) استفاده نمایند.

گروه صنعتی کهربا نیز با افتخار آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری و تشریک مساعی در تحقق اهداف آن سازمان اعلام نمود.

درباره aso

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *